Joomla!

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
head

27 مهر تا 10 آبان-گرجستان؛

نامه الکترونیک چاپ PDF

اطلاعیه در خصوص شرایط درخواست کتبی برای شرکت در مسابقات شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان

مسابقات شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان از 27 مهر تا 10 آبان در گرجستان برگزار می شود.شرایط ثبت نام در این مسابقات اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان از تاریخ 27 مهر الی10 آبان سال1395در کشور گرجستان شهر باتومی برگزار خواهد شد.

در هر گروه سنی نفراتی که در مسابقات قهرمانی کشور سال 93 و 94 و همچنین در مسابقات مدارس آسیا سال 95 مقام های اول تا دهم را کسب کردند، می توانند درخواست های خود را حداکثر تا ساعت 15 روز شنبه23 مرداد ماه به فدراسیون شطرنج (مدیرتیم های ملی) ارائه نمایند.

کلیه درخواستهای بازیکنان درکمیته فنی فدراسیون بررسی خواهد شد و متعاقبا نفرات انتخاب شده در سایت فدراسیون شطرنج جهت ثبت نام قطعی منعکس خواهد شد. و میتوانند با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به فدراسیون شطرنج مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ارسال درخواست کتبی

1.درخواست کتبی از طریق هیئت شطرنج استان مربوطه ارسال شود. تلفن، آدرس منزل، شماره عضویت سیستم جامع، شماره فیده، درجه بین المللی، عنوان فیده، در درخواست شما ذکر شود.

2.اسکن گذرنامه وعکس و ارسال به آدرس پست الکترونیکی فدراسیون شطرنج  این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

3.اعتبار گذرنامه حداقل 6 ماه  از زمان شروع مسابقات

4.4 قطعه عکس 3.5  4.5

مدارک مورد نیازجهت ثبت نام قطعی نفرات پذیرفته شده

کلیه بازیکنان و همراهانی که درخواست آنها از طرف فدراسیون شطرنج پذیرفته شد طبق اعلام اسامی آنان در سایت فدراسیون شطرنج می بایست با قبول کلیه شرایط اعلامی از طرف فدراسیون ثبت نام نمایند.

1.هزینه ثبت نام هر نفر اعم از بازیکن و شخص همراه مبلغ 100دلار می باشد این مبلغ به برگزارکننده ارسال خواهد شد و به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

2.ورودیه فیده مبلغ 140 یورو میباشد. این مبلغ به فدراسیون جهانی شطرنج ارسال خواهد شد و به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

3.هزینه اسکان در اتاقهای 2 تخته مبلغ 89 دلار به ازای هر شب برای هر نفر با هزینه صبحانه ، نهار و شام است.

4.هزینه اخذ ویزا مبلغ 20 دلار است.

5.هزینه های ریالی اعزام شامل بلیط، عوارض خروج از کشور، حمل ونقل از فدراسیون تا فرودگاه و هزینه  های اعزام مربی و سرپرست جهت بازیکنان اضافه متعاقبا اعلام خواهد شد.

6. کلیه بازیکنانی که بدون همراه در مسابقات شرکت خواهند کرد. اجازه نامه محضری والدین مبنی بر اعزام فرزندشان به همراه تیم اعزامی فدراسیون در تاریخ مذکور الزامی است.

7.کلیه بازیکنانی که در رده های سنی 8 و10 سال درخواست حضور در مسابقات را دارند حضور یکی از والدین ، پدر و یا مادر به همراه بازیکن اجباری است.

کلیه بازیکنان رسمی فدراسیون و بازیکنان آزاد میبایست رضایت نامه خود را تا تاریخ ذکر شده به فدراسیون ارسال نمایند .

متن رضایتنامه

بدینوسیله رضایت خود را مبنی بر اعزام فرزندم ..... به همراه تیم اعزامی فدراسیون شطرنج به مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان که از تاریخ 27 مهرماه لغایت 10 آبان ماه در کشور گرجستان شهر باتومی برگزارمیشود اعلام میدارم.

با توجه به اینکه آخرین مهلت ثبت نام 28 مرداد ماه است به همراه درخواست کتبی مبلغ 100 دلار جهت ثبت نام اولیه به فدراسیون شطرنج (مدیر تیم های ملی) تحویل داده شود. این مبلغ به برگزار کننده ارسال خواهد شد و به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

 

Login Form

Twitter

Twitter

Feed Display

هیچ نشانی اینترنتی ای برای خبرخوان مشخص نشده است.
You are here 27 مهر تا 10 آبان-گرجستان؛