باشگاه شطرنج فرزین

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
head

در دیدار با مدیرعامل بانک سرمایه

نامه الکترونیک چاپ PDF

شطرنج با حمایت بانک سرمایه در بخش دانش آموزی فعال می شودبا امضا تفاهم نامه فدراسیون شطرنج و بانک سرمایه، به کلیه دانش آموزان علاقمند شطرنج اهدا خواهد شد.

در دیدار سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون شطرنج و خیراله بیرانوند مدیرعامل محترم بانک سرمایه بر لزوم حمایت از ورزش شطرنج از سوی نهادهای تربیتی و علمی مورد تایید قرار گرفت. در این دیدار با اشاره به ظرفیتهای ورزش شطرنج که منجر به افزایش قدرت تصمیم گیری، پیش بینی و آینده نگری و قبول مسوولیت در ورزشکاران می گردد و از سوی دیگر پتانسیل بسیار زیاد جمعیت علاقمند به شطرنج در خانواده ها، خواستار حمایت بخشهای فرهنگی و اقتصادی از این ورزش آسان اما اثر گذار شد.

آقای بیرانوند مدیرعامل بانک سرمایه ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: خوشحالیم به عنوان بانکی که سهامدار اصلی آن فرهیختگان هستند حال ورزشی شده ایم که در بخش دانش آموزی علاقمندان بسیاری دارد. ما علاوه بر فعالیت بانکی، حضور در فعالیتهای فرهنگی و حمایت از تیمهای ورزشی از جمله رشته بسیار ارزشمند شطرنج را از اسالتهای اجتماعی خود می دانیم و معتقدیم شطرنج به عنوان یک ورزش فکری- علمی علاوه بر افزایش خلاقیتها، باعث اندیشمندی و توسعه فکری نسل جوان ما می گردد و بعنوان زبان مشترک ملل دنیا، این رشته همواره مورد توجه و حمایت افراد فرهیخته کشورهای مختلف بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: ما ضمن اینکه حامی فدراسیون شطرنج ایران هستیم و از سوی دیگر بانک سرمایه متعلق به فرهنگیان است و با توافقی که با آموزش و پرورش داریم، قرارمان اینست که در بخشهای مختلف دانش آموزان خدمتگزاری کنیم و این آمادگی را داریم که از مدخل بانک سرمایه ورزش شیرین شطرنج را وارد فضای دانش آموزی کنیم.

از نظر حمایتهای مالی و تامین بودجه ای انشا الله برنامه ریزی می کنیم در حد امکان برای همه دانش آموزان علاقمند حداقل یک شطرنج فراهم کنیم و در تامین جوایز و هزینه های برگزاری مسابقات نیز حتما حمایت خواهیم کرد.

در پایان این دیدار تفاهم نامه ای میان فدراسیون شطرنج و بانک سرمایه به عنوان حامی اصلی ورزش در ایران به امضا رسید.

منبع : سایت فدراسیون ایران

Login Form

Twitter

Twitter

Feed Display

هیچ نشانی اینترنتی ای برای خبرخوان مشخص نشده است.
You are here در دیدار با مدیرعامل بانک سرمایه